Як підібрати трусики?

Як підібрати трусики?

photo_2020-06-29_16-

   Трусики є важливою частиною інтимного гардеробу жінки. Адже вони не тільки забезпечують комфорт, гігієнічність, а й створюють певний настрій. Тому до їх вибору варто поставитися відповідально. Певну роль тут відіграє і тип матеріалу, з якого вони пошиті, і фасон, і розмір.

   Про розмір трусиків ми вже говорили раніше, тому зараз приділіть увагу самому виробу: яка резинка, чи не буде вона врізатися в шкіру. Не варто також брати занадто вузьку жіночу білизну, яка може привести до проблем зі здоров’ям. Правильно підібрані трусики повинні не тільки підходити до вашого типу фігури, ще вони покликані підкреслити принади жіночого тіла. При цьому одну з головних ролей у цьому відіграє вибір продукції з натурального матеріалу. Адже трусики повинні добре пропускати повітря, володіти гігроскопічними властивостями. Найкраще вибирати вироби з бавовни, мікрофібри, сатину або шовку.

   Жіночі труси ідеального фасону – це продукт, який найкраще відповідає особистим уподобанням. А також це може бути білизна, яку вимагає певний образ, наприклад, щільно облягаючі штани або вузька спідниця, вечірній туалет, де все має бути ідеально, аж до нижньої білизни. Тому фасон трусиків тут грає найважливішу роль.